SUKCES UCZNIÓW NASZEJ SZKOŁY W GMINNYM KONKURSIE NA EKSPERYMENT CHEMICZNY LUB FIZYCZNY

Zdjęcia

 „Chemia i fizyka - nie takie trudne jak myślisz...”.


Adresatem konkursu byli uczniowie klas VIII, VII i VI Szkół Podstawowych Gminy Chełm.  Celem konkursu była popularyzacja nauk ścisłych poprzez prezentację ciekawych doświadczeń chemicznych i fizycznych, dostrzeganie i rozumienie elementarnych reakcji chemicznych i zjawisk fizycznych oraz kształtowanie umiejętności prowadzenia doświadczeń chemicznych i fizycznych, obserwowania i wyciągania wniosków.

            Patronat nad konkursem objęła Gmina Chełm wraz z chełmskim oddziałem LSCDNbw Lublinie

 

Nagrodzeni uczniowie naszej szkoły to:

Klaudia Czepiel z klasy VIII - I miejsce w kategorii klas ósmych – chemia,

Weronika Nafalska z klasy VIIb – I miejsce w kategorii klas siódmych – chemia.

Aleksandra Koszałka z klasy VI – II miejsce w kategorii klas szóstych- fizyka.

Opiekunami były panie Anna Siermińska i Edyta Koszałka