ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE DLA NAUCZYCIELI

 

WESOŁYCH ŚWIĄT!

 

Szanowni Pa?stwo Nauczyciele, Wychowawcy, Rodzice

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pragnę Państwu przekazać życzenia wszelkiej pomyślności w realizacji prywatnych i zawodowych celów, by nadchodzące dni up?ynęły w gronie najbliższych, bez codziennego pośpiechu, trosk i zmartwień, a nadchodzący Nowy Rok 2021 niech przyniesie spokój i bezpieczeństwo oraz jak najwięcej dobrych wydarzeń w życiu każdego z nas.

 

                                                                Ewa Grusza – dyrektor

                                                                                        Szkoły Podstawowej im. Wł. Broniewskiego

                                                                                                         w Strupinie Dużym