SPOTKANIE Z PRACOWNIKIEM CEMENTOWNI

Zdjęcia

W dniu 01 października 2020 r. odbyło się w naszej szkole spotkanie dzieci z oddziałów przedszkolnych A i B oraz klas I-III szkoły podstawowej z pracownikiem Cementowni Chełm - panem Sławomirem Śliwińskim. Pan Sławomir przygotował pokaz zdjęć dla dzieci, ukazujący jego pracę w cementowni jako operatora koparko - ładowarki. Przygotował również filmy edukacyjne ukazujące prace różnych pojazdów znajdujących się w cementowni oraz wyburzania starych kominów. Kolejno podczas spotkania odpowiadał na pytania dzieci oraz umożliwił przymierzenie swojego kasku. Spotkanie zostało zrealizowane w ramach realizacji zadań wynikających preorientacji zawodowej. Organizatorem tego spotkania była wychowawczyni klasy I - Emilia Wesołowska, gdyż pan Sławomir jest rodzicem uczennicy z tej klasy.