AKADEMIA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ ORAZ ŚLUBOWANIE UCZNIÓW KLASY I

Zdjęcia

W środę 14 października  2020 r. odbyła się Akademia z okazji dnia Edukacji Narodowej oraz pierwszoklasiści ze  Szkoły Podstawowej im. Władysława Broniewskiego w Strupinie Dużym mieli niecodzienną uroczystość. Właśnie tego dnia oficjalnie dołączyli do grona uczniów. Na początku uczennice z klasy VII b - Martyna Pajer i Weronika Nafalska wyśpiewały życzenia dla nauczycieli, a kolejno uczniowie klasy pierwszej zostali serdecznie powitani przez przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego i starszych kolegów. Część artystyczną dzieci rozpoczęły od recytacji wierszy wyrażających ich odczucia i radość z tego, że od 1 września zaczęły już naukę szkolną. Prezentując piosenki i wiersze pokazały, że znają już zasady życia szkolnego i wdrażają się do obowiązków ucznia. Następnie wszyscy złożyli uroczyste ślubowanie i zostali pasowani przez Panią Dyrektor Ewę Gruszę na uczniów. Każdy pierwszoklasista otrzymał pamiątkowy dyplom i prezenty od koleżanek i kolegów z innych klas. Do grona uczniów dołączyli: Dorian Bartoszuk, Magdalena Czepiel, Lena Kosiniec, Aleksanadra Kaczor, Nikola Śliwińska, Rafał Obara, Maksymilian Palczyński, Daniel Kotek, Igor Lewczuk, Mikołaj Nowik, Kacper Troczyński, Wojciech Nafalski.

     Ponadto w dniu 14 października 2020 r. w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej, podczas której pani Dyrektor Ewa Grusza wręczyła nauczycielom i pracownikom obsługi szkoły Nagrody Dyrektora.

     Nauczycielom i pracownikom obsługi składamy gratulacje i życzymy dalszych sukcesów.