KONKURS „CZYTANIE JEST SUPER!”

 

Zdjęcia

Tegoroczny Dzień Postaci z Bajek upłynął w szkolnej bibliotece na rozstrzygnięciu Konkursu Plastyczno – Literackiego „Czytanie jest super!”. Konkurs, którego pomysłodawczynią była p. Beata Wawerska spotkał się z zainteresowaniem, przede wszystkim najmłodszych uczniów szkoły. Uczestnicy, którzy wykonywali ilustracje przedstawiające ulubionych bohaterów książkowych dopisali. W konkursie złożono 35 prac plastycznych.

Oto zwycięzcy konkursu:

I miejsce – Amanda Bortnik (oddział przedszkolny)

I miejsce – Magdalena Czepiel (klasa I)

I miejsce – Magdalena Nafalska (klasa IIa)

I miejsce – Maja Jones (klasa IIb)

I miejsca – Wiktoria Mróz i Szymon Flis (klasa III)

I miejsca – Joanna Hołysz i Małgorzata Hołysz (klasa V)

Laureaci konkursu otrzymali nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy.

Konkurs koordynowała nauczyciel-bibliotekarz Jowita Mróz.