TYMON PIERWSZY W POLSCE W OGÓLNOPOLSKIM "DYKTANDZIE (NIE TYLKO) DLA MISTRZÓW"

Zdjęcia

Uczeń klasy IV naszej szkoły Tymon Iwaniec zajął pierwsze miejsce w kategorii wiekowej „Klasy IV-VI” w Ogólnopolskim Konkursie „Dyktando (nie tylko) dla mistrzów” zorganizowanym przez Instytut Rozwoju Oświaty. Otrzymał tytuł laureata konkursu oraz grawerowany dyplom i nagrodę książkową. Do konkursu wytypowała ucznia nauczycielka języka polskiego, p. Jolanta Paszkiewicz.

W konkursie wzięło udział 4 uczniów z naszej szkoły. Dwoje spośród nich: Patryk Tabuła (kl. IIa) i Michał Szewczuk (kl. III) zajęli ósme miejsce w kategorii wiekowej „Klasy I-III” i otrzymali dyplomy wyróżnienia, natomiast uczennica klasy VI – Natalia Tabuła zajęła 29. miejsce w kategorii wiekowej „Klasy IV-VI” i otrzymała dyplom uznania. Wszyscy laureaci konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody książkowe. Gratulujemy! Koordynatorem konkursu w szkole była nauczycielka bibliotekarka - Jowita Mróz.