MATEMATYKA OCZAMI UCZNIA

Zdjęcie

I Powiatowy Konkurs Matematyczno - Fotograficzny był skierowany do uczniów szkół podstawowych i uczniów o specjalnych potrzebach edukacyjnych szkół podstawowych i integracyjnych publicznych i niepublicznych klas VI - VIII z miasta Chełm i powiatu chełmskiego.

Organizatorem konkursu było Lubelskie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli oddział Chełm we współpracy z:

1. Szkołą Podstawową Nr 7 im. gen. Władysława Sikorskiego w Chełmie.

2. Niepubliczną Integracyjną Szkołą Podstawową Nowoczesnych Technologii i Języków Obcych "ARKA".

3. Stowarzyszeniem „Tak Niewiele” w Chełmie.

Patronat Medialny nad konkursem objął Tygodnik Lokalny „Nowy Tydzień”.

Konkurs miał na celu spojrzenie na matematykę oczami ucznia i przeniesienie ich myśli poprzez fotografię.

Wśród uczniów klas szóstych, III miejsce zajęła uczennica naszej szkoły - Aleksandra Koszałka za zdjęcie pt.: „Muszle – stożki”.