ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Zdjęcia

W dniu 27 listopada w bibliotece szkolnej obchodziliśmy Światowy Dzień Pluszowego Misia. W ramach zajęć dzieci wysłuchały fragmentów książki E. Piotrowskiej "Wojtek. Żołnierz bez munduru". Poznały historię niedźwiedzia Wojtka, który wędrował z Armią Generała Andersa przez Bliski Wschód, a następnie znalazł się we Włoszech, gdzie walczył o Monte Cassino. Później odbył się konkurs plastyczny pt. " Mój przyjaciel niedźwiadek". Uczestnicy wykonali prace plastyczne. Po obradach komisji nagrody i dyplomy otrzymali: 

- w kat. kl. "0"- I szkoły podstawowej

  • I miejsce - Blanka Golec
  • II miejsce - Krystian Betiuk
  • III miejsce - Wiktoria Mróz 

- w kat. kl. II - III szkoły podstawowej 

  • I miejsce - Filip Obara
  • II miejsce - Patryk Betiuk
  • III miejsce - Dawid Wojtas