DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Zdjęcia

21 stycznia  2019r. w naszej szkole, jak co roku świętowaliśmy Dzień Babci i Dzień Dziadka. W  tym roku uroczystość odbyła się pod hasłem: ,,Dziś wszystko dla Babci i Dziadka”. Po gorącym powitaniu dostojnych Gości przez Panią Dyrektor Ewę Gruszę dzieci z oddziałów przedszkolnych i klas I-III, przygotowane pod kierunkiem pań wychowawczyń: Magdaleny Mazurek, Barbary Werner, Marioli Trynieckiej, Anny Kryńskiej i Marty Zapory zaprezentowały program artystyczny. Uczniowie klasy pierwszej i trzeciej wystawili Jasełka, a następnie dzieci z pozostałych klas słowami wierszy i piosenek wyraziły babciom i dziadkom miłość. Na zakończenie części artystycznej wszystkie wnuki złożyły babciom i dziadziom życzenia i wręczyły prezenty. Potem był wspólny słodki poczęstunek. Spotkanie było okazją do wzmacniania więzi emocjonalnej z rodziną, kształtowania uczuć przywiązania i szacunku do dziadków oraz okazją do wspólnej zabawy. Uroczystość zorganizowana z tej okazji cieszyła się uznaniem zaproszonych gości. Wywołała wzruszenie i radość.