ZIMOWY BAL W STRUPINLANDII

Zdjęcia

25 stycznia 2019 roku odbył się w naszej szkole Zimowy Bal w Strupinlandii. Prowadzące zabawę panie Małgorzata Mielniczuk,  Emilia Wesołowska i Urszula Rudnik, przygotowały dla uczestników wiele atrakcji, które do ostatniej chwili trzymane były w tajemnicy.  Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Ewa Grusza, która oddała władanie na ten jeden wieczór piękniej Pani Zimie.

Uczniowie klas I – III szkoły podstawowej oraz oddziałów przedszkolnych zaprezentowali się w przygotowanych specjalnie na tę uroczystość piosenkach i strojach.

Naszą zabawę odwiedzili również Sylwia Grzeszczak, Andrzej Rosiewicz i Anna Jantar. Pierwszą część zakończyły tradycyjnie wybory króla i królowej Balu wśród rodziców, a następnie wizyta oczekiwanego przez najmłodszych Mikołaja z prezentami.

Druga część zabawy, prowadzona przez Samorząd Uczniowski pod opieką pań Edyty Koszałki i Beaty Białowąs, to przede wszystkim zabawy przy muzyce, puszczanej przez  pana Marcina Sadowskiego.

Oprawa uroczystości to również piękna dekoracja sali gimnastycznej, przygotowana przez uczniów pod opieką pani Elżbiety Mulak i  pana Marcina Sadowskiego oraz pozostałych  nauczycieli z pomocą pracowników obsługi. 

Uczestnicy zabawy i goście mogli posilić się pizzą w szkolnej stołówce, gdzie koordynatorem była pani  Jolanta Paszkiewicz.