PASOWANIE NA CZYTELNIKA - KLASA I I II

Zdjęcia

W dniu 12.05.2019 r. odbyło się uroczyste pasowanie uczniów klasy II na czytelników biblioteki szkolnej. Dzieci pod kierunkiem pań: Anny Kryńskiej i Beaty Wawerskiej zaprezentowały inscenizację wiersza J. Tuwima pt. „Lokomotywa”. Następnie został przeprowadzony quiz na temat właściwego obchodzenia się z książkami i zachowania w bibliotece. Później uczniowie złożyli uroczyste przyrzeczenie i otrzymali dyplomy oraz drobne upominki.

W dniu 13.05.2019 r. miała miejsce podobna uroczystość w klasie I. Uczniowie tej klasy złożyli uroczyste przyrzeczenie, że będą systematycznie korzystać z biblioteki szkolnej, dbać i szanować książki. Dzieci pod kierunkiem pań: Marioli Trynieckiej i Beaty Wawerskiej zaprezentowały inscenizację „Zaczarowany świat bajek”.  Na uroczystość przybyli rodzice oraz zaproszona pani dyrektor Ewa Grusza i uczniowie klasy III z wychowawczynią panią Martą Zaporą. Występ dzieci bardzo wszystkim się podobał.