KONKURS „WOLNI OD NAŁOGÓW- DZIĘKUJĘ, NIE PALĘ !”

Zdjęcia

Dnia 10.12.2019 r. w naszej szkole odbyło się rozstrzygnięcie konkursu profilaktycznego o tematyce antytoniowej: Wolni od nałogów - Dziękuję, nie palę!"

Celem konkursu było kształtowanie zachowań asertywnych, promowanie mody na niepalenie oraz kształtowanie potrzeb i umiejętności wpływania na zachowania prozdrowotne iinych osób. Konkurs był jednym z działań, ktore szkoła prowadzi w ramach promowania zdrowego stylu zycia, wolnego od nałogów.  

Uczniowie klasy I wykonywali pracę plastyczną. Uczniowie klas II i III przygotowywali rymowankę, składajacą się z dwóch zwrotek. Uczniowie klas IV - VIII przygotowywali rymowankę składającą się z pięciu zwrotek. Wszytskie prac ukazywały szkodliwość palenia tytoniu oraz negatywny wpływ biernego palenia na organizm człowieka.

W kategorii klasy I nagrodę otrzymali:

  • I miejsce - Jowita Wielgus
  • II miesjce - Blanka Golec
  • III miejsce - Daniel Karaniewicz

W kategorii klas II i III nagrodę otrzymali:

  • I miejsce - Michał Szewczuk
  • II miejsce - Oliwia Jabłońska
  • III miejsce Franciszek Mazurek

W kategorii klas IV - VIII nagrodę otrzyamli:

  • I miejsce - Łukasz Samborski
  • II miesjce - Klaudia Czepiel
  • III miejsce - Marcel Suprewicz

      Laureaci otrzymali dyplomy, oraz bardzo atrakcyjne i praktyczne nagrody, a prace zostały wyeksponowane na szkolnym korytarzu. Ponadto dla wszystkich uczestników odbył się słodki poczęstunek. Organizatorem konkursu był pedagog szkolny Joanna Mazurek. Oceny prac dokonała komisja w składzie: p. Jolanta Paszkiewicz, p. Elżbieta Mulak oraz p. Joanna Mazurek.