ANGLOJĘZYCZNY I NIEMIECKOJĘZYCZNY WOKALNY KONKURS KARAOKE KOLĘD I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH

Zdjęcia

12 grudnia w naszej szkole rozbrzmiały radosne kolędy i piosenki świąteczne w wykonaniu uczestników Anglo- i Niemieckojęzycznego Wokalnego Konkursu Karaoke Kolęd i Piosenek Świątecznych. Konkurs był podzielony na kategorie: całe zespoły klasowe, soliści oraz zespoły. Uczniowie wykonali najpopularniejsze utwory w wersji karaoke. Jury w składzie pani Mariola Tryniecka, Anna Kryńska, Elżbieta Mulak oraz pani Dyrektor Ewa Grusza przyznały następujące miejsca: 

- w kategorii zespoły klasowe:

  • I miejsce klasa II Jingle Bells,
  • II miejsce klasa III „Last Christmas”,
  • III miejsce klasa IV „We Wish You a Merry Christmas”

- w kategorii soliści:

  • I miejsce - Roksana Sadowska „Rocking Aroud The Christmas Tree”
  • II miejsce - Carmen Matuszyńska „Merry Christmas Everyone”
  • III miejsce – Mazurek Karolina „Silent Night”

- w kategorii zespoły:

  • I miejsce – Martyna Pajer i Klaudia Semeniuk „Rocking Aroud The Christmas Tree”
  • II miejsce – Luiza Baniewicz i Julia Socha „Stille Nacht”
  • III miejsce – Oskar Iwaniec, Szymon Gierczak, Kacper Radzichowski  „We Wish You a Merry Christmas”.

Gościnnie uczestników konkursu wspierali brawami uczniowie z Oddziałów Przedszkolnych A i B pod opieką pań: Barbary Werner i Magdaleny Mazurek. Uczennice Nikola Kaczor oraz Kinga Stasieczek czuwały na relacją live na facebook’u Zapasy Strupin. Pani Emilia Wesołowska zadbała o pamiątkowe zdjęcia. Do konkursu przygotowały uczniów panie: Urszula Rudnik, Beata Białowąs oraz pani Agata Woźniak. Nad przebiegiem konkursu czuwała pani Urszula Rudnik.