BAŚNIOBÓR - BAL KARNAWAŁOWY 2020

Zdjęcia

Dnia 10 stycznia 2020 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy - BAŚNIOBÓR 2020. Prowadzące zabawę panie Emilia Wesołowska w roli śnieżynki i Urszula Rudnik w roli kota w butach, przygotowały dla uczestników wiele atrakcji, które do ostatniej chwili trzymane były w tajemnicy.  Uroczystość rozpoczęła pani dyrektor Ewa Grusza.

Uczniowie klas I – III szkoły podstawowej oraz oddziałów przedszkolnych zaprezentowali się w przygotowanych specjalnie na tę uroczystość piosenkach i strojach.

Naszą zabawę odwiedził również Olaf z krainy lodu. Pierwszą część zakończyły tradycyjnie wybory króla i królowej Balu wśród rodziców, a następnie wizyta oczekiwanego przez najmłodszych Mikołaja z prezentami.

Druga część zabawy, prowadzona przez Samorząd Uczniowski pod opieką pań Edyty Koszałki i Beaty Białowąs, to przede wszystkim zabawy przy muzyce, puszczanej przez pana Marcina Sadowskiego.

Oprawa uroczystości to również piękna dekoracja sali gimnastycznej, przygotowana przez uczniów pod opieką pani Elżbiety Mulak, Justyny Dederko, Urszuli Rudnik, Emilii Wesołowskiej i pana Marcina Sadowskiego oraz pozostałych  nauczycieli z pomocą pracowników obsługi. 

Uczestnicy zabawy i goście mogli posilić się pizzą w szkolnej stołówce, gdzie koordynatorem była pani Jolanta Paszkiewicz.