DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Zdjęcia

13 lutego 2020 r. w naszej szkole, jak co roku świętowaliśmy Dzień Babci i Dzień Dziadka. W tym roku uroczystość odbyła się pod hasłem: ,,Kochamy Was całym sercem”. Po gorącym powitaniu dostojnych Gości przez Panią Dyrektor Ewę Gruszę dzieci z klas I-III, przygotowane pod kierunkiem pań wychowawczyń: Marioli Trynieckiej, Anny Kryńskiej i Marty Zapory zaprezentowały program artystyczny. Uczniowie słowami wierszy i piosenek wyraziły babciom i dziadkom miłość. Na zakończenie części artystycznej wszystkie wnuki złożyły babciom i dziadziom życzenia i wręczyły prezenty. Potem był wspólny słodki poczęstunek. Spotkanie było okazją do wzmacniania więzi emocjonalnej z rodziną, kształtowania uczuć przywiązania i szacunku do dziadków oraz okazją do wspólnej zabawy. Uroczystość zorganizowana z tej okazji cieszyła się uznaniem zaproszonych gości. Wywołała wzruszenie i radość.