BIBLIOTEKA SZKOLNA ZACHĘCA

          Pomimo, że wszyscy jesteśmy w trudnej sytuacji i z powodu stanu zagrożenia epidemicznego nie możemy wychodzić  z domu - nie ma czasu na nudę. Przebywając w domu możemy czytać wszystkie lektury polskiej i światowej literatury w wersji online na komputerze lub tablecie. Biblioteka szkolna tęskni i zachęca wszystkich uczniów do korzystania z platformy: lektury.gov.pl .W zasobach platformy znajduje się 700 pozycji wybranych z listy lektur obowiązkowych oraz uzupełniających. Dostępne jest bezpłatne pobranie książki w formacie PDF, MOBI lub odczytanie jej w przeglądarce.  Możemy również korzystać z biblioteki internetowej w serwisie wolnelektury.pl. W zasobach serwisu znajduje się 2400 książek dostępnych w formatach elektronicznych, a także w formie audiobooków. Zachęcam gorąco wszystkich uczniów, rodziców i nauczycieli do odwiedzenia wyżej wymienionych stron.

                                       Bibliotekarz - Beata Wawerska