REKRUTACJA UCZNIÓW DO SZKOŁY PODSTAWOWEJ IM. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGOW STRUPINIE DUŻYM

WNIOSKI SKŁADANE ZDALNIE

 

Szanowni Rodzice,

zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 marca 2020 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 ogłaszamy, że:

·       rekrutacja uczniów do oddziału przedszkolnego,

·     do klasy I może odbywać się zdalnie; również wyniki rekrutacji mogą być przekazywane i publikowane zdalnie.

 Odbył się już pierwszy etap rekrutacyjny -  wszystkie wnioski złożone przez  Rodziców (zdalnie lub w formie papierowej) rozpatrzono pozytywnie.

Rodzice nadal mogą składać wnioski  za pomocą  poczty elektronicznej na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. . W temacie prosimy wpisać: Rekrutacja do szkoły.ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW DZIECI DO NASZEJ SZKOŁY!

Zgłoszenie do klasy

Zgłoszenie do oddziału przedszkolnego

Deklaracja o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w oddziale przedszkolnym