OGŁOSZENIE W SPRAWIE EGZAMINÓW

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

Minister Edukacji Narodowej, Dariusz Piontkowski, w czwartek 09.04.2020 r. ogłosił, że:

Ø  ze względów zdrowotnych przedłużony jest okres zawieszenia szkół do 26 kwietnia 2020 r. Do odwołania będzie realizowane nauczanie (podstawa programowa) w sposób zdalny. Rodziców prosimy o dopilnowanie, aby dzieci pracowały w sposób zdalny oraz z wykorzystaniem podręczników i materiałów w formie papierowej i w terminie przesyłały wykonane prace.

Ø  egzaminy ósmoklasistów przesunięte w terminie - odbędą się nie wcześniej, niż w drugiej połowie czerwca 2020 r. O tym, kiedy będzie nowy termin egzaminu, Ministerstwo Edukacji Narodowej zobowiązało się  powiadomić szkoły na trzy tygodnie przed nową datą.

Jednocześnie przypominamy, że od 09.04 – 14.04.2020 r. zgodnie z kalendarzem szkolnym obowiązuje wiosenna przerwa świąteczna. Dla dzieci i uczniów jest to czas odpoczynku od obowiązków szkolnych.


Ewa Grusza - dyrektor szkoły