Konkurs EKOchoinka

 

Szanowni Państwo,

chcemy podarować Waszym uczniom nagrody edukacyjne. W przedświątecznym czasie zapraszamy dzieci do udziału w konkursie EKOchoinka, który w tym roku kierujemy do indywidualnych uczestników - każdego dziecka uczęszczającego do szkoły podstawowej lub przedszkola.

Wystarczy podzielić się informacją z rodzicami i dać szansę dzieciom na wykazanie się kreatywnością.

Zadanie jest bardzo łatwe - wystarczy wykonać drzewko z wykorzystaniem odpadów oraz przesłać zdjęcia pracy wraz z formularzem zgłoszeniowym na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , w tytule wiadomości wpisując EKOCHOINKA. W tym roku formularz zgłoszeniowy powinien wypełnić rodzic lub przedstawiciel ustawowy uczestnika.

Czekają atrakcyjne nagrody!

Zgłoszenia należy przesłać do 17 grudnia 2020 r.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej: www

Z wyrazami szacunku,

Odwied? witryn?  

 

Eko Cykl Organizacja Odzysku Opakowań S.A.

ul. Krzywoustego 82-86, 51-166 Wrocław

Adres korespondencyjny: ul. Modlińska 129, 03-186 Warszawa

www.ekocykl.org

NIP: 895-177-92-11 REGON 932832615

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej, VI Wydział Gospodarczy KRS nr 0000135250

Kapitał zakładowy: 2 500 000 z?