SUKCESY UCZNIÓW ZE STRUPINA W TURNIEJACH SZACHOWYCH

Zdjęcia

Igrzyska Młodziezy Szkolnej - Szachy Drużynowe

28 listopada 2019 r. reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej - Szachy Drużynowe. Turniej został rezegrany w Szkole Podstawowej w Wojsławicach. Nasi uczniowie osiagnęli sukces - zajmujac II miejsce! Reprezentacja szkoły wystąpiła w składzie: Kacper Seredowki (kl.VII), Gabreil Wawryniuk (kl.VII) oraz Michał Dejneka i Wiktoria Koszałka (kl. VIa). Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom i życzymy dalszych sukcesów. Opiekunem drużyny jest Elżbieta Pietrucha.

VIII Mikołajkowy Turniej Szachowy 

8 grudnia 2019 r. w Szkole Podstawowej Nr 4 w Chełmie rozegrano VIII Mikołajkowy Turniej szachowy. Organizatorem turnieju był Miejski Klub Sportowy Agros Cheł przy współudziale Miejskiego Szkolnego Związku Sportowego w Chełmie. Turniej rozegrano na dystansie 7 rund systemem szwajcarskim z tempem gry 15 minut na zawodnika. Po zaciętej rywalizacji w poszczególnych kategoriach uczniowie z naszej szkoły zajęli następujące miejsca: w kategorii dziewcząt do lat 14: III miejsce – Crispino Giovanna, a w kategorii chłopców do lat 14: IV miejsce – Kacper Seredowski, VI miejsce – Gabriel Wawryniuk. Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom odniesionych sukcesów. Opiekunem drużyny jest Elżbieta Pietrucha.