Zawody sportowe

PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

Zdjęcia

Dnia 10.05.2019 r. w Uhrze odbyły sie Mistrzostwa Gminy Chełm w Piłce Nożnej dziewcząt z Gimnazjum i Szkoły Podstawowej. Dziewczęta ze Strupina w składzie:  Marta Nafalska, Amelia Kłysz, Natalia Kłysz, Oliwia Mróz, Julia Glina i Julia Piotrowska zajęły IV miejsce. Opiekunem na zawodach była Emilia Wesołowska.

 

MINI PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW

Zdjęcia

Dnia 19.01.2019 r. w Okszowie odbyły sie Mistrzostwa Gminy Chełm w Mini Piłce Siatkowej dziewcząt  i chłopców ze Szkoły Podstawowej. Dziewczęta ze Strupina w składzie: Nikola Kaczor, Roksana Sadowska, Wiktoria Koszałka, Renata Nadolska, Julia Samborska, Wiktoria Kudrzycka, Weronika Nafalska. Agata Mazur i Joanna Mazur zajęły III miejsce. Chłopcy w składzie: Hubert Kusiak, Gabriel Grzywny, Kacper Nafalski, Gabriel Wawryniuk, Szymon Gierczak i Kacper Radzichowski również zajęli III miejsce. Opiekunami na zawodach byli: Emilia Wesołowska i Marcin Sadowski.

 

PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW

Zdjęcia

Dnia 15.12.2018 r. w Okszowie odbyły sie Mistrzostwa Gminy Chełm w Piłce Siatkowej chłopców z Gimnazjum i Szkoły Podstawowej. Chłopcy ze Strupina w składzie: Paweł Alikowski, Eryk Chomiarczuk, Mateusz Kudrzycki, Paweł Gierczak, Miłosz Pietrzak i Oskar Przybylski zajęli IV miejsce. Opiekunem na zawodach była Emilia Wesołowska.

 

PIŁKA SIATKOWA DZIEWCZĄT

Zdjęcia

Dnia 24.11.2018 r. w Okszowie odbyły sie Mistrzostwa Gminy Chełm w Piłce Siatkowej dziewcząt z Gimnazjum i Szkoły Podstawowej. Dziewczęta ze Strupina w składzie: Klaudia Klasura, Izabela Nafalska, Aleksandra Socha, Wiktoria Stepaniuk, Amelia Kłysz, Natalia Kłysz, Julia Glina i Julia Piotrowska zajęły IV miejsce. Opiekunem na zawodach była Emilia Wesołowska.