JASEŁKA W ODDZIAŁACH PRZEDSZKOLNYCH

Zdjęcia

Dnia 17 grudnia 2019 r. przedszkolaki postanowiły zrobić miłą niespodziankę świąteczną  i wszystkich wprowadzić  w atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Przygotowały uroczyste jasełka pod okiem swoich pań: Barbary Werenr i Magdaleney Mazurek, do których bardzo  pilnie się przygotowywały. Przedstawienia były wyjątkowe. Mali aktorzy, we wspaniałych strojach prezentowali się doskonale na tle  bożonarodzeniowej dekoracji – stajenki z Józefem, Maryją i Dzieciątkiem. Wszyscy ulegli magii występów przedszkolaków. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne.

Wszystkim przedszkolakom należą się ogromne pochwały za zaangażowanie, nauczone perfekcyjnie wierszyki, kolędy i pastorałki, dzięki którym stworzyły wspaniałą, świąteczną atmosferę i podbiły serca całej widowni.

W tym samym dniu odbyły sie warsztaty plastyczne, związane z tematyka bożonarodzeniową w grupie dzieci 6 letnich. Rodzice wykonali choinkę z liści laurowych, a dzieci szopkę bożonarodzeniową.