WALENTYNKOWY KONCERT KARAOKE

Zdjęcia

Z okazji Walentynek nauczyciele języka angielskiego Szkoły Podstawowej w Strupinie Dużym – pani Urszula Rudnik oraz pani Beata Białowąs zorganizowali Walentynkowy Koncert Karaoke. W koncercie udział wzięli soliści i zespoły. Do śpiewu włączyła się również publiczność. Uczennice klasy VIB: Weronika Nafalska, Klaudia Semeniuk oraz Aleksandra Piotrowska wykonały utwory „Some say” oraz „Lost on you”. Utwór „Alone” Alana Walkera został wykonany przez uczennice z klasy I: Milenę Pieczykolan, Nicole Nafalską, Magdalenę Knotowicz, Kupczyńską Wiktorię, Magdalenę Nafalską, Maję Palczyńską. Tymon Iwaniec, uczeń klasy III, zaśpiewał utwór „I feel it in my fingers”. Piosenka „Love me like you do” została wykonana przez uczennice klasy V, natomiast chłopcy z tej klasy wykonali utwór „Friends”. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za wspaniały występ oraz nagrody.

Podczas koncertu nastąpiło również rozstrzygnięcie Walentynkowego Konkursu na Kartkę Walentynkową zorganizowanego przez panie: Urszulę Rudnik, Beatę Białowąs oraz panią Elżbietę Mulak .

W kategorii klasy I-III laureatami zostali:

-Daniel Karaniewicz I SP i Lena Pietrasiuk II SP (I miejsce).

W kategorii klasy IV-VIII laureatami zostali:

I miejsce: Wiktoria Koszałka VIA, Hubert Kusiak VII, Gabriela Kruk V,

II miejsce: Roksana Sadowska VIA, Aleksandra Mazurek IV, Eryk Hrynkiewicz VIA,

III miejsce: Julia Samborska VIA, Łukasz Samborski V,

Wyróżnienie otrzymali również Szymon Staniak V oraz Aleksandra Koszałka V.

Dodatkowo zaprezentowaliśmy laureatów ogólnopolskiego konkursu z języka angielskiego „Olimpiada Wiedzy Archimedes.Plus Lingua.Plus”, którzy odebrali dyplomy oraz nagrody:

                 Tymon Iwaniec – laureat II stopnia w kategorii klasy III SP,

                 Oskar Iwaniec - laureat VI stopnia w kategorii klasy VI SP,

                 Roksana Iwaniec - laureat IV stopnia w kategorii klasy VIII SP,

                 Klaudia Nowak- laureat IV stopnia w kategorii klasy VIII SP,

               Aleksandra Piotrowska- laureat V stopnia w kategorii klasy VI SP.